TOEFL чи IELTS?

Що це за іспити і скільки балів потрібно для вступу?

International English Language Testing System (IELTS) і Test of English as a Foreign Language (TOEFL) – іспити міжнародного рівня, що тестують знання англійської мови як іноземної. Здавалося б, вибрати один з двох іспитів нескладно, адже обидва перевіряють знання англійської мови. Але перше враження оманливе, і вони зовсім не схожі. Виникає питання «Що здавати: IELTS чи TOEFL?».

IELTS перевіряє знання британського варіанту англійської мови. Тобто IELTS вам знадобиться, якщо ви хочете переїхати до Великобританії, Австралії або Нової Зеландії. TOEFL перевіряє знання американської англійської. TOEFL треба здавати тим, хто хоче переїхати до Сполучених Штатів Америки чи Канади.

Крім Англії і Америки, понад 130 країн приймає результати TOEFL і більше 145 країн приймає результати IELTS. Якщо ви їдете вчитися за кордон, то з сертифікатом TOEFL або IELTS перед вами відкриті двері 9 000 навчальних закладів. Крім того, багато американських вузів приймають результати IELTS, а багато британських приймають TOEFL. Тому обов’язково перевіряйте, який іспит краще в обраному вами університеті.

Максимальний бал тестування TOEFL – 120. Для вступу до американських ВНЗ досить набрати 60-85 балів. Сертифікат дійсний протягом 2-х років.

На іспиті IELTS максимальний бал оцінювання – 9. Прохідний бал до ВНЗ Британії – від 4.5. У навчальних закладах Канади, Австралії та Нової Зеландії приймаються результати тестування, де набрано не менше 6 балів. Термін дії сертифіката – 2 роки.

Які особливі відмінності мають TOEFL та IELTS?

  • TOEFL триває 4 години, IELTS – 2 години 45 хвилин. Менше – не означає легше. Але фізично може бути важче думати, слухати, читати, писати протягом чотирьох годин.
  • Всі завдання в TOEFL – це “multiple choice”, тобто вам потрібно вибрати правильну відповідь з декількох запропонованих. В IELTS різні типи завдань: заповнити пропуски, вказати вірне твердження або невірне і т. д. Тобто якщо правопис кульгає, то в IELTS це буде видно і оцінку за це можуть знизити.
  • На іспиті відображається і те, що IELTS перевіряє британський англійський, а TOEFL – американський. Це означає, що варіант англійської мови в двох іспитах теж буде різний. Слова, вирази, ідіоми зустрінуться ті, якими користуються носії у відповідній країні.
  • Сертифікат на знання англійської мови TOEFL або IELTS дійсний два роки. Через два роки інформація про склавших іспит видаляється з бази даних. Тому, якщо є необхідність, іспит здається ще раз. Термін дії не нескінченний, тому що ваш рівень знань може змінюватися з плином часу.

Підготовка до здачі міжнародного іспиту з англійської мови – процес складний і трудомісткий. Складіть графік занять, виробіть дисципліну і старанно займайтеся англійським, залучаючи до цієї діяльності системний підхід і мотивацію.

Англійська – міжнародна мова бізнесу!

Пропоную навчання корпоративної англійської у онлайн-форматi.
Пропонується загальний розмовний бізнес-курс, а також більш вузькі напрямки, такі як Telephoning, English for Meetings, Business Writing, Business Correspondence, Managing Workshops, Presentation Skills, Executive Communication.
Також можливе навчання на курсах за такою бізнес-спеціалізацією: English for Marketing, Technical English, English for IT, Banking and Finance, International Management

Запрошую дорослих на заняття з підготовки іспиту на сертифікат рівня В2 (FCE)

Тест FCE належить до групи тестів Cambridge ESOL – English for Speakers of Other Languages та відповідає рівню Upper-Intermediate (B2 за шкалою CEFR).

Успішне проходження First Certificate in English свідчить про володіння навичками, достатніми для вільного спілкування англійською мовою в різних сферах діяльності. Мільйони людей у всьому світі здають кембріджські тести для роботи, навчання та подорожей.

Мета тесту: оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська не є рідною, але рівень її володіння мовою відповідає рівню В1 або C1 відповідно за шкалою мовної компетенції Ради Європи (CEFR).

FCE є всесвітньо визнаним іспитом, сертифікат якого визнають провідні навчальні заклади та компанії всього світу. Більше 5000 освітніх закладів, підприємств і державних установ приймають First Certificate in English (FCE) як доказ досягнення високого рівня англійської мови.

Іспити можна здавати в паперовій формі або за допомогою комп’ютера. Студент обирає той варіант, який для нього більш зручний. Остання, усна частина, складається в парі двома студентами разом.

Тест складається з 5 модулів – Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking.

Підготовка до IELTS

International English Language Testing System (IELTS) – це міжнародна система оцінювання рівня володіння англійською мовою. Підготовка проходить, як до General Module, так і до Academic Module.

Підготовка до ЗНО

Підготовка до ЗНО – важливий крок до успішної здачі іспиту. Підводні камені завдань, коралові рифи слів, хижі тіні граматики в морських глибинах тестів … Добре підготовленому мандрівникові не будуть страшні ніякі перешкоди на шляху до відмінних балів!

Підготовка до складання іспитів Marlins – всіх видів тесту.

Готуємо до найпопулярнішого тесту для морських спеціальностей.

Корпоративна англійська – шлях до успішного бізнесу

Мовна школа “Міжнародний Дім” пропонує послуги щодо навчання англійскої мови як у приміщеннях Школи, так і виїздні заняття з нашими викладачами та викладачами-носіями безпосередньо в Вашому офісі. Також перед початком занятть ми пропонуємо безкоштовний тест на визначення рівня англійської мови. Заняття проводяться за комунікативним методом навчання.

Пропонуються індивідуальні та групові заняття. Також розробляються спеціальні курси відповідно до потреб клієнтів (англійська для моряків, юристів, медичних працівників, банківських працівників, секретарів, фінансових працівників, маркетологів, IT фахівців, працівників готельно-ресторанного бізнесу, працівників морських спеціальностей та ін.).
-Розвиток 4 мовних навичок: розмовна мова, сприйняття на слух, читання, лист (Speaking, Listening. Reading, Writing)
-Вивчення граматики, лексики та функціональної (ситуативної) мови (Grammar, Vocabulary, Functional Language)
-постановка та поліпшення вимови (Pronunciation)
-індивідуальний підхід до кожного студента (Needs’ analysis)

Підготовка до TOEFL

Пропонуємо курс підготовки до міжнародного іспиту TOEFL. TOEFL (Test Of English as a Foreign Language) – це один з основних міжнародних іспитів з англійської мови. Підготовка здійснюється як до iBT (Internet-Based Test), який можна пройти онлайн, так і до Paper-delivered Test – очного письмовою варіанту іспиту.